Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

Klubové slevy až 10%

Až 7 věrnostních výhod

DOPRAVA ZDARMA při splnění podmínek

Charitativní projekt SPOLU POMÁHÁME

Přes 7 500 kvalitních produktů

Po registraci sleva 3% na Váš další nákup

 

 

 

NOVINKY

arr3SPOLU POMÁHÁMEJak už z tohoto označení vyplívá, tak se společně s Vámi budeme snažit zlepšit život těm méně... arr3BONUSY PRO VÁSTABULKA VÝHOD: registrace - začátek čerpání výhod a dárků a také aktivační sleva pro každého nově...
 
 

SPOLU POMÁHÁME

Jak už z tohoto označení vyplívá, tak se společně s Vámi budeme snažit zlepšit život těm méně šťastným zvířátkům. Pro tento krok jsme se rozhodli, protože věříme, že každý živý tvor má právo na plnohodnotný život. U zvířátek, které jsou odkázáni na pomoc druhých, to platí dvojnásob. A protože jsme si jisti, že i Vám nejsou lhostejny osudy zvířecího druhu, chtěli by jsme Vás do této pomoci společně s námi zahrnout. A co pro to musíte udělat? Vlastně nic až tak složitého. Stačí se pouze zaregistrovat na našich stránkách, stát se tak členem KLUBU PACKA a poté nakoupit ze širokého sortimentu našeho zboží. A z hodnoty, kterou u nás nakoupíte pro Vaše zvířecí kamarády, tak přispějete 1% z tohoto nákupu na dobrou a záslužnou věc. My poté každý měsíc toto 1% proměníme na tolik  potřebné produkty, které jsou v rámci této charitativní pomoci tak důležité. Měsíc co měsíc bude vybrán jeden útulek, ochranné sdružení či odchytové centrum, kterému bude Vaše pomoc předána. Každý z Vás, který podpoří tuto charitativní akci bude jmenovitě uveřejněn na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/Ba%C5%A1ta-do-misky-1321210954644050/. Zde také můžete podávat návrhy, kam by Vaše pomoc mohla být v dalších měsících směrována. Diskutujte, sdílejte, poraďte druhým, zeptejte se v rámci našich facebookových stránek a pojďmě společnými silami udělat správnou věc. Pojďme společně dopřát těm, kteří to sami nezvládnou alespoň část štěstí a naplňme tak jejich touhy a sny.

Děkuje Váš tým bastadomisky.cz