Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

Klubové slevy až 10%

Až 7 věrnostních výhod

DOPRAVA ZDARMA při splnění podmínek

Charitativní projekt SPOLU POMÁHÁME

Přes 7 500 kvalitních produktů

Po registraci sleva 3% na Váš další nákup

 

 

 

NOVINKY

arr3SPOLU POMÁHÁMEJak už z tohoto označení vyplívá, tak se společně s Vámi budeme snažit zlepšit život těm méně... arr3BONUSY PRO VÁSTABULKA VÝHOD: registrace - začátek čerpání výhod a dárků a také aktivační sleva pro každého nově...
 
 

O nás » Doprava a platba
DOPRAVA a PLATBA

1. Doprava

 
Poštovné a balné je při objednávce nad 999,- Kč včetně DPH ZDARMA.
 
 
Při nižších objendávkách je účtováno v jedné souhrnné částce, podle typu převzetí zboží následovně:
 
 
        1. Osobní odběr TÁBOR - ZDARMA*
                (*vždy po telelefonické domluvě - telefonní čísla v KONTAKTECH)
 
        2. Rozvoz po Táboře - 45,- Kč*

             (*při objednávce zboží nad 500,- Kč včetně DPH rozvoz ZDARMA - není váhově omezeno)

            3. Odběrná místa Geis Point (po celé ČR - 500 odběr. míst) - 95,- Kč*

                (*při objednávce zboží nad 999,- Kč včetně DPH doprava ZDARMA - maximálně do 15 kg)

        4. Rozvoz Geis Parcel (po celé ČR) - 115,- Kč*

                (*při objednávce zboží nad 999,- Kč včetně DPH doprava ZDARMA - maximálně do 50 kg)

S každou zásilkou obdržíte daňový doklad (fakturu).
 
 

2. Druhy doručení zboží

 
Při uzavírání objednávky budete mít možnost zvolit si způsob doručení zboží.
Budete moci vybírat z následujících možností:
 

1. Osobní odběr na výdejních místech Tábor Praha 1

Máte možnost si zboží vyzvednout na našich odběrných místech v Táboře a Praze 1. O připravenosti zásilky k vydání vás budeme informovat. Je možné platit i osobně na místě (maximálně do 1000,- Kč včetně DPH), není zde však možné platit kartou. Odběr zboží pouze a vždy po telefonnické či e-mailové domluvě (telefonní čísla jsou uvedeny v KONTAKTECH).
 
Z DŮVODU MOŽNÉHO POŠKOZENÍ AKVÁRIÍ, TERÁRIÍ, ŽELVÁRII A SKŘÍNĚK BĚHEM DOPRAVY, LZE TYTO PRODUKTY VYZVEDNOUT POUZE FORMOU OSOBNÍHO ODBĚRU.
 
2. Rozvoz po Táboře
 
Nakupte na našem e-shopu zboží v hodnotě 500,- Kč včetně DPH a více a dovezeme Vám tuto objednávku po telefonické dohodě až domů zcela ZDARMA (telefonní čísla jsou uvedeny v KONTAKTECH). Je možné platit i na místě (osobně) při dovozu zboží k Vám.
 
Při výběru této možnosti vám bude nabídnut seznam více než 500 odběrních míst po celé ČR, ze kterých si vyberete  místo podle svých preferencí. O postupu dodání zásilky budete informováni společností GEIS.
 
 
4. Doručení zásilkovou službou GEIS Parcel   
 
Standardní doručení prostřednictvím zásilkové služby, podle vaší lokace a specifikace zásilky. O postupu doručení zásliky budete informováni společností GEIS.

5. Česká pošta - Balíkovna

Při výběru tohoto doručení si můžete zadat možnost z mnoha odběrních míst po celé ČR v rámci České pošty, kam Vám poté přijde Vaše zásilka na vyzvednutí. O postupu dodání zásilky budete informováni Českou poštou.
 
 

 

  
3. Váhové omezení zásilky
 
Jednotlivá zásilka je omezena váhou jak následuje:
  • do 50kg zásilková služba GEIS Parcel - zboží až do domu
  • do 20kg odběrná místa u České pošty - Balíkovna
  • do 15kg u odběrných míst GEIS Point - 500 výdejních míst
  • hmotnost bez omezení - rozvoz po Táboře
  • hmotnost bez omezení - osobní odběr

V případě, že objednané množství přesahuje uvedenou celkovou váhu, bude rozděleno do více zásilek dle násobku uvedeného limitu. V takovém případě se doprava zdarma vztahuje na jednu zásilku a další zásilky může dodavatel zpoplatnit dle výše uvedeného sazebníku. O takovém postupu je však zákazník vždy předem informován.

 

4. Způsoby platby

 
Při uzavírání objednávky budete mít možnost zvolit si způsob zaplacení zboží.
Budete moci vybírat z následujících možností:
 
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí. Platbu na dobírku je možno uskutečnit do 1 000 Kč. (po telefonické dohodě je možno i na vyšší částku) 
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce vedený u Fio banky. Číslo účtu je 2001395381/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky, kterou Vám zašleme. V případě této platby vyřizujeme objednávku po připsání celé částky na náš účet. Počítejte proto prosím s posunem termínu doručení o dobu nutnou k převodu peněz. Pokud nedorazí finanční částka do 5 pracovní dnů na náš účet, bude Vaše objednávka stornována. O tomto budete informováni na Váš e-mail, který jste zadali při tvoření Vaší objednávky.
  • Platba on-line platební kartou přes platební bránu. Pokud nedorazí finanční částka do 5 pracovních na náš účet, bude Vaše objednávka stornována. O tomto budete informováni na Váš e-mail, který jste zadali při tvoření Vaší objednávky.
  • Platba na místě (osobně)