Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

Klubové slevy až 10%

Až 7 věrnostních výhod

DOPRAVA ZDARMA při splnění podmínek

Charitativní projekt SPOLU POMÁHÁME

Přes 7 500 kvalitních produktů

Po registraci sleva 3% na Váš další nákup

 

 

 

NOVINKY

arr3SPOLU POMÁHÁMEJak už z tohoto označení vyplívá, tak se společně s Vámi budeme snažit zlepšit život těm méně... arr3BONUSY PRO VÁSTABULKA VÝHOD: registrace - začátek čerpání výhod a dárků a také aktivační sleva pro každého nově...
 
 

Věrnostní klub PACKA
VĚRNOSTNÍ KLUB PACKA

Věrnostní KLUB PACKA - sleva až 10% a ZDARMA hrnek, čepice a tričko.

Děkujeme, že se chcete stát věrnostními členy KLUBU PACKA, který Vám a Vašim miláčkům nabízí hned 7 výhod a až 10% slevy na odebrané zboží a dárky ZDARMA. A jediné, co budete k čerpání těchto výhod potřebovat je Vaše oddanost tomuto klubu. Stačí pravidelně každý měsíc nakoupit v našem e-shopu a poté se nechte obdarovat našimi slevami a zajímavými dárky. Navíc svým nákupem můžete pomoci jiným zvířátkům a tak je podpořit v jejich životech. Více o této podpoře najdete v rubrice SPOLU POMÁHÁME. Jak vidíte, tak stát se členy KLUBU PACKA má své nesporné výhody. Neváhejte tedy, přidejte se k nám a pojďme tak společně vytvořit KLUB, na který budeme všichni náležitě pyšní.

 

Členství v klubu:

Věrnostním členem klubu PACKA se stáváte automaticky, pokud se zaregistrujete do našeho e-shopu. To znamená, že ani nemusíte nic nakoupit a jste již aktivním členem. Tato registrace má poté své zajímavé výhody:

  1. při nákupu nemusíte vyplňovat své údaje, které budou automaticky doplněny.
  2. tím, že jste zaregistrovaní, máte nárok na dalších 7 věrnostních akcí v případě, že splníte jednotlivé body věrnostního systému.

 

TABULKA VÝHOD:

  1. registrace - začátek čerpání výhod a dárků a také aktivační sleva pro každého nově zaregistrovaného 3%
  2. slevu 5% na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková suma všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 3 měsíců přesáhne hodnotu 3500,- Kč.
  3. slevu 7% na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková suma všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 3 měsíců přesáhne hodnotu 5500,- Kč.
  4. slevu 10% na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková sume všech vašich uskutečněných objednávek za posledních 3 měsíců přesáhne hodnotu 8500,- Kč.

    5. za 4 x pravidelný každoměsíční nákup - ZDARMA HRNEK

    6. za 8 x pravidelný každoměsíční nákup - ZDARMA ČEPICE

    7. za 12 x pravidelný koždoměsíční nákup - ZDARMA TRIČKO

 

Pozn.: hrnek, čepice, tričko, všechny tyto bonusy jsou čerpány výhradně z kategorie: Bonusové předměty.

 

Pravidla výhod KLUBU PACKA:

Zaregistrujte se do KLUBU PACKA a v tu chvíli máte nárok na 3% slevy na Váš nadcházející nákup. Podle Vašich dalších nákupů v průběhu 3 následujících měsíců se odvíjí výše vaší slevy, která může být až 10% (viz tabulka). Tato 3 měsíční doba se začíná počítat od Vaší první objednávky. Čím víc nakoupíte zboží na našem e-shopu v období 3 měsíců, tím více věrnostní slevy můžete využít na další nákup. Výše této slevy se Vám po přihlášení do Vašeho účtu objeví vždycky v pravém horním rohu Vašeho přihlášení. Tato sleva se Vám poté okamžitě automaticky započítá do ceny jednotlivých produktů, které chcete koupit. Samotný rozdíl Vaší slevy a běžné ceny, tak vidíte přímo u nabízeného produktu. Sami tak vidíte kolik díky Vaší slevě ušetříte na nákupu zboží.

ZDARMA HRNEK, ČEPICE A TRIČKO získává ten, kdo na našem e-shopu nakoupí pravidelně každý měsíc v minimální výši 1990,- Kč včetně DPH a to 4x, 8x a 12x za sebou bez jediného měsíčního vynechání. Finanční částky se mohou v jednotlivé měsíci sčítat, vždy ale platí pravidlo minimálního nákupu v celkové hodnotě 1990,- Kč včetně DPH. Kdo vynechá jeden měsíc nebo nesplní výši utracené částky, tak nemá nárok na tento věrnostní bonus. Bonusová akce začíná pro nakupujícího opět nákupem v minimální výši 1990,- včetně DPH.

Pozn.: hrnek, čepice, tričko, všechny tyto bonusy jsou čerpány výhradně z kategorie Bonusové předměty. Do částky 1990,- Kč včetně DPH se nezapočítává doprava.

Přejeme příjemné nakupování, Váš tým BAŠTA DO MISKY