Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

Klubové slevy až 10%

Až 7 věrnostních výhod

DOPRAVA ZDARMA při splnění podmínek

Charitativní projekt SPOLU POMÁHÁME

Přes 7 500 kvalitních produktů

Po registraci sleva 3% na Váš další nákup

 

 

 

NOVINKY

arr3SPOLU POMÁHÁMEJak už z tohoto označení vyplívá, tak se společně s Vámi budeme snažit zlepšit život těm méně... arr3BONUSY PRO VÁSTABULKA VÝHOD: registrace - začátek čerpání výhod a dárků a také aktivační sleva pro každého nově...
 
 

BONUSY PRO VÁS

TABULKA VÝHOD:

  1. registrace - začátek čerpání výhod a dárků a také aktivační sleva pro každého nově zaregistrovaného 3% (zaslání slevového kupónu) na Váš další nákup.
  2. slevu 5% na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková suma všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 3 měsíců přesáhne hodnotu 3500,- Kč.
  3. slevu 7% na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková suma všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 3 měsíců přesáhne hodnotu 5500,- Kč.
  4. slevu 10% na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková sume všech vašich uskutečněných objednávek za posledních 3 měsíců přesáhne hodnotu 8500,- Kč.

    5. za 4 x pravidelný každoměsíční nákup - ZDARMA HRNEK

    6. za 8 x pravidelný koždoměsíční nákup - ZDARMA ČEPICE

    7. za 12 x pravidelný každoměsíční nákup - ZDARMA TRIČKO

 

ZDARMA HRNEK, ČEPICE A TRIČKO získává ten, kdo na našem e-shopu nakoupí v pravidelně každý měsíc v minimální výši 1990,- Kč včetně DPH a to 4x, 8x a 12x za sebou bez jediného měsíčního vynechání. Finanční částky se mohou v jednotlivé měsíci sčítat, vždy ale platí pravidlo minimálního nákupu v celkové hodnotě 1990,- Kč včetně DPH. Kdo vynechá jeden měsíc nebo nesplní výši utracené částky, tak nemá nárok na tento věrnostní bonus. Bonusová akce začíná pro nakupujícího opět nákupem v minimální výši 1990,- včetně DPH.

Pozn.: hrnek, čepice, tričko, všechny tyto bonusy jsou čerpány z kategorie: Bonusové předměty. Do částky 1990,- Kč včetně DPH se nezapočítává doprava.